Потписивање Меморандума о сарадњи између Уније послодаваца Војводине и Мреже ,,СОС Војводина“

У уторак, 17. марта 2015. године у 13.00 часова, представници Уније послодаваца Војводине и Мреже „СОС Војводина“ потписаће меморандум о сарадњи, чиме ће уједно и озваничити започету сарадњу на подстицању друштвено и социјално одговорног понашања и афирмисању филантропије међу привредницима/цама, компанијама, организацијама, грађанима и грађанкама Војводине.

Меморандум ће у име Уније потписати председник Станко Крстин, док ће Ђурђица Лазић потписати у име Мреже „СОС Војводина“ чија је координаторка. Потписивању ће присуствовати и помоћница покрајинског секретара за привреду, запошљавање и равноправност полова Анита Беретић са сарадницима, као и компанија „Телеком“ и „Гомекс“ које су током 2013. и 2014. године подржавале рад шест женских организација у пружању услуге СОС телефона за жене са искуством породичног и партнерског насиља.

Догађај ће бити уприличен у просторијама Уније послодаваца Војводине (Булевар ослобођења 81/II, Нови Сад).

Позивамо вас да извештавате.

АГЕНДА

12.50 – 13.00 Долазак учесника/ца
13.00 – 13.15 Уводна обраћања
Станко Крстин (УПВ), Ђурђица Ћазић (Мрежа), Анита Бeретић (Покрајински секретаријат за привреду, запошљавање и равноправност полова)
13.15 – 13.30 Представљање активности Мреже „СОС Војводина“
Радослава Аралица / Биљана Степанов (Мрежа)
13.30 – 13.45 Модели сарадње и подршке – примери добре праксе
Представници компанија Телеком и Гомекс
13.45 – 14.00 Дискусија и завршна реч