У четвртак, 19. марта 2015. године, у 9.40 часова, поводом свечаног отварања нових просторија на Природно-математичком факултету у Новом Саду, председник Покрајинске владе др Бојан Пајтић ће се обратити у Свечаној сали зграде Ректората, а потом у присуству покрајинског секретара за науку и технолошки развој Владимира Павлова, генералног директора Директората за проширење Европске уније Christiana Danielsson-a, државног секретара Министарства просвете, науке и технолошког развоја др Александра Белића, и ректора Новосадског универзитета проф. др Радована Пејановића обићи нове просторије у згради Природно-математичког факултета .
Позивамо вас да извештавате.