Мирослав Васин на обележавању Дана сећања на погинуле у НАТО бомбардовању

Потпредседник Покрајинске владе и покрајински секретар за привреду, запошљавање и равноправност полова Мирослав Васин присуствоваће обележавању 24. марта – Дана сећања на погинуле у НАТО бомбардовању и положити венац. Комеморативни скуп јединица гарнизона Нови Сад окупиће се у уторак, 24. марта 2015. године, у 12.00 часова у касарни ,,Југовићево“, Авијатичарска бб, Нови Сад, где ће бити уприличено полагање венаца.
У име Скупштине АП Војводине, потпредседник Скупштине АП Војводине Ђорђе Милићевић ће положити венац на спомен обележје жртвама бомбардовања.

Поред представника Скупштине АПВ и Покрајинске владе, венце ће положити и делегације Града Новог Сада, гарнизона Нови Сад, СУБНОР Нови Сад и породице погинулих припадника Војске Србије.

Позивамо Вас да извештавате.