Бранислав Бугарски на панел дискусији о Нордијском моделу сарадње

Покрајински секретар за локалну самоуправу и међурегионалну сарадњу Бранислав Бугарски говориће у четвртак, 26. марта 2015. године, са почетком у 09.30 сати, у Мастер центру, на панел дискусији о Нордијском моделу сарадње, као примеру добре праксе, где ће уз њега у дискусији учествовати и Свере Јарвел, старији саветник при Министарству спољних послова Норвешке, Бранко Луковац, бивши министар спољних послова Црне Горе, затим Гледис Гјипали, извршни директор Европског покрета у Албанији. Модератор ове панел дискусије биће Марина Јовићевић, помоћник у Министарству иностраних послова Србије.

Европски покрет у Новом Саду организује четвородневну конференцију у Новом Саду под називом “Форум младих лидера региона (Regional Youth Leadership Forum)”, који ће од 25. до 28. марта окупити велики број реномираних предавача и за око две стотине студената завршних година, мастер и докторских студија, представнике медија и цивилног сектора из земље и региона.

Покрајински секретаријат за међурегионалну сарадњу и локалну самоуправу суфинансирао је овај пројекат Европског покрета у Новом Саду.

Позивамо да извештавате.