Почетак сарадње са Градом Новим Садом у пројекту српско-енглеске билингвалне наставе

У петак, 27. марта 2015. године, потпредседник Покрајинске владе и покрајински секретар за образовање, прописе, управу и националне мањине – националне заједнице Михаљ Њилаш (Nyilas Mihály) и члан Градског већа за образовање Града Новог Сада мр Владимир Јелић, потписаће Протокол о приступању Града Новог Сада пројекту Покрајинске владе „Увођење двојезичке наставе на српском и енглеском језику у установама образовања и васпитања на територији Аутономне покрајине Војводине”.

Потписивање Протокола ће се одржати у свечаној сали Гимназије „Јован Јовановић Змај” у Новом Саду, с почетком у 11.00 часова.

Позивамо да извештавате.