Потписивање уговора о изградњи међународног путничког пристаништа у Баноштору

У петак, 9. фебруара, с почетком у 9 часова, председник Покрајинске владе Игор Мировић и министар грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре Горан Весић присуствоваће потписивању Уговора о регулисању међусобних права и обавеза на реализацији пројекта изградње међународног пристаништа у Баноштору (Дунавска 5, Винарија „Фрушкогорски виногради“).

Изјаве за медије предвиђене су након потписивања.

Молимо све заинтересоване редакције да своје екипе акредитују на адресу ksenija.hajdukovic@aul.gov.rs

Предвиђено је да новинарске екипе буду на месту догађаја најкасније у 8.30 часова ради неопходних припрема.

Превоз за извештаче из Новог Сада је организован, а полазак је у 7.50 часова испред главног улаза у зграду Покрајинске владе. Молимо редакције заинтересоване за организовани превоз да се пријаве на телефон 063/78-88-238.