Секретар Иванишевић о женском предузетништву у оквиру пројекта „Изградња предузетничког екосистема – Студентско предузетништво преко граница”

У четвртак, 3. фебруара 2022. године, с почетком у 11 часова, у амфитеатру Ректората Универзитета у Новом Саду (Др Зорана Ђинђића 1), биће одржана радионица у оквиру Интеррег ИПА програма прекограничне срадње Мађарска–Србија и пројекта под називом „Изградња предузетничког екосистема – Студентско предузетништво преко граница”. Радионица је посвећена женском предузетништву, а пројекат спроводе Регионална привредна комора из Сегедина и Технолошки факултет у Новом Саду, у сарадњи са Покрајинским секретаријатом за привреду и туризам.

Тим поводом обратиће се покрајински секретар за привреду и туризам др Ненад Иванишевић, а радионицу ће отворити декан Технолошког факултета проф. др Биљана Пајин.