ФИЛМИЋ 2014 – Ревија кратког ђачког филма

У суботу 31. маја 2014. гoдине, у 12.00 часова, у амфитеатру Фимек – Факултета за економију и инжењерски менаџмент у Новом Саду, одржаће се Ревија кратког ђачког филма ФИЛМИЋ 2014, као и додела награда.

Смотра кратког ђачког филма – ФИЛМИЋ 2014, реализована је за школску 2013/14. годину у оквиру Календара такмичења и смотри за ученике основне и средње школе Министарства просвете и науке.

Поред других званица, ревији и додели награда присуствоваће помоћница покрајинског секретара за образовање Љубица Срђанов, као и проф. др Слободан Попов, председник ЦНТИ.

Носилац пројекта је Покрајински секретаријат за образовање, управу и национале заједнице, а реализатор је Центар за развој и примену науке, технологије и информатике.