Мариника Тепић отвориће адаптиране спортске терене Студентског центра у Суботици

У четвртак, 26. марта 2015. године у 15.00 часова у Студентском центру Суботици (Сегедински пут 11), покрајинска секретарка за спорт и омладину Мариника Тепић, свечано ће отворити санирана и адаптирана спортска игралишта.
Покрајински секретаријат за спорт и омладину је прошле године уложио 5.642.000 динара за санирање и адаптацију спортских игралишта – фудбалских терена, који се налази у оквиру објекта Студентског центра у Суботици.

Позивамо вас да извештавате