Мирослав Васин отвориће модну ревију ,,Војводина данас“ Модног атељеа Макондо из Србобрана

У понедељак, 10. марта 2014. године у 18.00 часова, у холу Владе АП Војводине, покрајински секретар за привреду, запошљавање и равноправност полова Мирослав Васин, свечано ће отворити модну ревију под називом ,,Војводина данас“ Модног атељеа Макондо из Србобрана.
Детаљи ревије ,,Војводина данас“ огледају се у традиционалном везу природних нијанси, притом осликавају очување квалитета и стваралаштва равнице у лепоти женствености. Сведени украси су креативан ручни рад и верно презентују кључне карактеристике житељки покрајине – марљивост и преданост, а указују и на лепоту вештине хеклања у модерном приказу стила.
Овај пројекат – модна ревија стваралаштва – подржан је од стране Покрајинског секретаријата за привреду, запошљавање и равноправност полова, Општине Србобран и винарије Моловин.

Позивамо вас да извештавате.