У петак, 20. марта 2015. године, у 17.00 часова, у сали за седнице, на трећем спрату Покрајинске владе, председник др Бојан Пајтић и чланови Покрајинске владе одржаће састанак са члановима Европског парламента – Одбора за стабилизацију и придруживање.
Молимо редакције да пошаљу ТВ сниматеље и фоторепортере да сниме почетак пријема, а саопштење за јавност проследиће Биро за односе са јавношћу Покрајинске владе.