Секретар Ерцег посетиће Регионалну депонију у Бикову

Покрајински секретар за урбанизам и заштиту животне средине Немања Ерцег посетиће у среду, 30. новембра 2022. године, у 12 часова, Регионалну депонију д.о.о. Суботица у Бикову (Биковачки пут 280).

Покрајински секретаријат за урбанизам и заштиту животне средине почетком овог месеца издао је интегрисану дозволу за рад целокупног постројења Регионални центар за управљање отпадом у Бикову – Прва фаза, на локацији у Суботици.

Овај регионални систем подразумева сакупљање отпада на територији града Суботице и општина Бачка Топола, Кањижа, Сента, Мали Иђош, Нови Кнежевац и Чока.

За извештаче из Новог Сада превоз је обезбеђен. Полазак је у 10.30 часова испред главног улаза у зграду Покрајинске владе. Молимо заинтересоване редакције да пријаве своје екипе на број 487 45 33 или 063 459 127