Слободан Пузовић отвара скуп „Нове могућности у еколошком образовању и васпитању“

Обавештавамо Вас да ће се у четвртак, 19. марта 2015. године, са почетком у 11 часова, у оквиру програма „За чистије и зеленије школе у Војводини“, одржати округли сто под називом „Нове могућности у еколошком образовању и васпитању“, у Спортско-пословном центру „Војводина“ (СПЕНС, Нови Сад, Сутјеска 2), у амфитеатру на првом спрату. Скуп ће отворити покрајински секретар за урбанизам, градитељство и заштиту животне средине др Слободан Пузовић.
Програм „ За чистије и зеленије школе у Војводини “ реализује се у сарадњи Покрајинског секретаријата за урбанизам, градитељство и заштиту животне средине, Покрајинског секретаријата за образовање, управу и националне мањине-нацоналне заједнице и Покрајинског секретаријата за енергетику и минералне сировине, шесту годину за редом, у циљу развијања и унапређивања рада у области заштите животне средине у васпитно-образовним установама.
Овом догађају ће присуствовати све предшколске установе, основне и средње школе (укључујући и музичке и специјалне) са територије АП Војводине, које су учесници програма.

Позивамо да извештавате.