Владимир Павлов обратиће се учесницима Француско-српског онколошког конгреса

У петак, 13. марта 2015. године у 9.00 сати, у згради Ректората Универзитета у Новом Саду, биће одржан Шести француско-српски онколошки конгрес, у организацији Француско-српског онколошког удружења, Института за онкологију Војводине и Медитеранског удружења онколога радиолога АРОМА. Скуп ће поздравити и обратити се покрајински секретар за науку и технолошки развој, Владимир Павлов.

Тематика овогодишњег Конгреса је циљана или таргет терапија онколошких болесника, а циљ едукације је упознавање лекара и студената медицине о најновијим терапијским модалитетима. Такође, биће речи и о економици терапијских стандардних протокола у Европи и у земљама Источне Европе, у односу на цену коштања и корист лечења.

Конгресу ће осим наших стручњака, присуствовати и еминентни професори из: Француске, Израела, Швајцарске и Словеније.

Позивамо вас да извештавате