Секретар Баста обићи ће реконструисани спортски терен у Темерину

У среду, 15. новембра 2023. године, у 10.00 сати, покрајински секретар за спорт и омладину Дане Баста и председник Oпштине Темерин Младен Зец обићи ће реконструисани спортски терен у оквиру истуреног објекта ОШ „Кокаи Имре“ у насељу Телеп, у Темерину (Киш Ференца 1).

Секретар Баста обићи ће реконструисане спортске терене у Турији и Надаљу

У четвртак, 9. новембра 2023. године, покрајински секретар за спорт и омладину Дане Баста и председник Општине Србобран Радивој Дебељачки обићи ће реконструисане спортске терене у Турији и Надаљу.

У 11.00 сати предвиђен је обилазак спортског терена у Турији (Јована Поповића бб), а у 11.45 обилазак терена у оквиру ОШ „Жарко Зрењанин Уча“ у Надаљу (Светог Саве 31).

Секретар Баста обићи ће реконструисани спортски терен у Раковцу

У понедељак, 2. октобра, у 11 часова, покрајински секретар за спорт и омладину Дане Баста и председница Општине Беочин Биљана Јанковић обићи ће реконструисани спортски терен у оквиру Одељења ОШ „Јован Грчић Миленко“ у Раковцу (Партизанска 2).

Секретар Баста обићи ће реконструисанe спортскe терене у Беочину

У четвртак, 6. јула 2023. године, с почетком у 17.30 сати, покрајински секретар за спорт и омладину Дане Баста и председница Општине Беочин Биљана Јанковић обићи ће реконструисанe спортскe терене на отвореном у оквиру „Шпицер баште“ у Беочину.

Изјаве за медије су планиране након обиласка терена у 17.45 сати.